МОН планує витратити 54 мільйони на новий сайт

МОН має домовленості про закладення у держбюджет на 2018 рік близько 54 млн грн на закупівлю "заліза" для роботи освітньої онлайн-платформи, яка буде супроводжувати реформу нової української школи. При цьому, ідею і модель платформи Україна має намір скопіювати з ізраїльського аналогу.

Про це заявила Міністр освіти освіти і науки Лілія Гриневич, – повідомляє Освіта.ua.

Зі слів Гриневич, Україна розглядає можливість співпраці з Ізраїлем для створення Національної освітньої онлайн-платформи, на якій зберігатимуть освітні матеріали для школярів, педагогів та батьків.

"Електронна платформа потрібна нам для повноцінного супроводу реформи освіти. Для нас дуже важливо підтримати вчителів та надати їм інтерактивні онлайн матеріали, які допоможуть якісно використовувати компетентнісні методики навчання. Також ця платформа має відіграти важливу роль у підвищенні доступу дітей з сільських територій до якісної освіти", – зазначила Лілія Гриневич.

Вона повідомила, подібна платформа розроблена в Ізраїлі вже давно. Зараз Україна шукає можливості для реалізації проекту, в межах якого ізраїльська сторона допоможе перенести готові рішення зі своєї платформи на українську.

"З ізраїльської платформи нас цікавить дружній інтерфейс – середовище, яке можна доповнити матеріалами – розробки з математики для початкової школи та 150 STEAM-симуляцій. Усе це коштує грошей, і ми шукаємо партнерів, які можуть допомогти нам у цьому питанні. Зі свого боку ми попередньо вже маємо домовленості, що у держбюджет на 2018 рік буде закладено близько 54 млн грн на закупівлю "заліза" для роботи платформи та її супроводу. У низці країн такі проекти фінансував Світовий банк, але свого часу, за міністра Табачника, був провалений освітній проект з цією організацією. Зараз ми маємо з ними менший проект і з великою інвестицією вони зможуть зайти лише у 2019 році", – додала Лілія Гриневич.

У відомстві підкреслюють, що створення національної освітньої онлайн-платформи передбачено реформою Нова українська школа, що стартує 2018 року

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
23.08.2017 13:02
Переглядів1325
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:35
23.08.2017
Реаліст
За ці гроші краще б купили для сільських шкіл не одну тисячу комп' ютерів. Чи реформування освіти не передбачає існування шкіл в селах?
13:43
23.08.2017
Вчителька
Можна було би зачекати рік. Чи хочут грошенят пошвидше вкрасти? Тим паче, що Світовий банк контролював би потоки коштів.
останні новини
22-04-2018 21-04-2018 20-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг