ТОП навичок, які найбільше цінують роботодавці, – дослідження

У своєму новому дослідженні фахівці Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна вивчали, в яких профсферах зустрічаються які навички.

Про це пише Finance.ua.

Аналіз бази вакансій і резюме показав, що є 5 поширених навичок:

  • креативність;
  • бажання навчатися;
  • стресостійкість;
  • багатозадачність;
  • вміння працювати в команді.

Найбільш затребуваною, за останній період, якістю, зазначеною в пропозиціях роботи, є стресостійкість. Її, як важливу особистісну характеристику, компанії вказували в 37 % випадків. Також керівники активно шукали співробітників, які вміють працювати в команді і креативити.

Якщо розглядати ці якості і характеристики в розрізі профсфер, то на вміння працювати в команді та стресостійкість найчастіше розраховують роботодавці від своїх співробітників в сфері ритейлу.

Багатозадачність однаково була затребувана в таких галузях, як адміністративний персонал, ІТ, телеком, маркетинг, управління персоналом і продажі.

Бажання вчитися, незважаючи на те, що найчастіше фігурує у вакансіях для молодих спеціалістів і фахівців без досвіду роботи, також бажане в сферах ІТ, телеком та продажах.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
25.08.2017 21:32
Переглядів1116
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг