Рада повернула електронне декларування доходів чиновників

Верховна Рада ухвалила у першому читанні і в цілому законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції", який скасовує відстрочку електронного декларування чиновниками до 1 січня 2017 року.

Законопроект №3755 підтримали 238 із 337 народних депутатів. Про це повідомляє видання Громадське.TV.

Проектом закону передбачено вже у 2016 році започаткувати роботу електронної системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування відповідно до вимог закону України "Про запобігання корупції".

Наголошується, що згідно із зобов'язаннями плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України передбачений запуск повноцінної роботи в цьому році всіх антикорупційних органів України.

Нагадаємо, Київ взяв на себе зобов'язання впровадити електронні декларації держслужбовців у першому кварталі 2016 року. Ґрунтуючись на цьому зобов'язанні, ЄК 18 грудня схвалила позитивний звіт для України. Однак у проекті держбюджету на 2016 рік з'явилася сканадальна поправка про те, що запровадження електронного декларування доходів чиновників переноситься на 2017 рік.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
17.02.2016 12:20
Переглядів388
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-01-2018 23-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг