Нацбанк створить робочу групу для визначення правового статусу Bitcoin

Рада з фінансової стабільності при Нацбанку України вважає за необхідне якнайшвидше визначити правовий статус Bitcoin й інших криптовалют в Україні, а також регулювання та оподаткування операцій з ним.

Про це йдеться на сайті регулятора.

Під час обговорення, учасники відзначили важливість IT-індустрії для розвитку української економіки. Держава зацікавлена в подальшому розвитку цього сектору та створенні сприятливих умов для стимулювання інновацій, тому члени Ради домовилися знайти оптимальне рішення та спільну позицію регуляторів фінансового ринку щодо криптовалют.

Члени РФС відзначили різноманітність підходів до визначення статусу криптовалют і регуляторних підходів у різних країнах світу. Так, в Євросоюзі Bitcoin не має юридичного статусу валюти або грошей, але приймається фізичними та юридичними особами як засіб обміну та може бути переданий, збережений або проданий в електронному вигляді.

За результатами дискусії, учасники РФС вирішили, що необхідно провести більш ґрунтовний аналіз правового статусу Bitcoin й інших криптовалют в Україні та світі. Результати аналізу буде покладено в основу для подальших напрацювань у нормативно-правовій площині. Для цього буде створено робочу групу. До обговорення планується залучити не лише представників регуляторів фінансового ринку, а й експертів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
04.09.2017 17:31
Переглядів429
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг