Рада оновила Податковий кодекс

Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому у першому читанні законопроект №7052 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів нерезидентів-інвесторів у цінні папери".

За документ після декількох невдалих спроб проголосували 236 депутатів Ради, – передає РБК-Україна.

Метою внесення змін до окремих положень Податкового кодексу України є необхідність врегулювати питання та прибрати різночитання щодо звільнення від оподаткування доходів іноземних інвесторів, отриманих від операцій з державними та облігаціями місцевих позик та доходів, які виникають за гарантованими державою або відповідною місцевою радою запозиченнями.

Зокрема, ухвалення закону дозволить звільнити від податку на доходи нерезидента:

  • доходи іноземного інвестора на державні цінні папери та облігації місцевих позик, що виплачуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, або їх емітентом;
  • доходи іноземного інвестора від операцій з борговими цінними паперами, виконання зобов'язань за якими забезпечено державними або місцевими гарантіями, якщо такі доходи виплачуються відповідним гарантом.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
07.09.2017 17:50
Переглядів656
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-01-2018 19-01-2018 18-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг