Польща стежитиме за впровадженням освітньої реформи в Україні

Фото: ілюстративне

Міністрество закордонних справ Республіки Польща заявило, що буде пильно стежити за імплементацією української освітньої реформи та вживатиме всіх необхідних заходів для забезпечення того, щоб поляки в Україні мали доступ до навчання польською мовою.

Про це йдеться в заяві МЗС Польщі, – передають Українські національні новини.

"Закон гарантує етнічним та національним меншинам право вивчати державну мову на додаток до викладання українською мовою дошкільної та загальної освіти (тобто початкової та середньої школи). У той же час це положення передбачає гарантію права на вивчення національної мови в державних і місцевих навчальних закладах або національних культурно-освітніх об'єднаннях", – йдеться в повідомленні.

Як зазначає польське МЗС, українська сторона постійно наголошувала, що мета Закону, остаточно прийнятого 5 вересня, – це не ліквідація мов національних меншин.

"Ми переконані, що українська сторона зобов'язана консультувати нас з положеннями про використання мов меншин", – додається в повідомленні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
08.09.2017 15:17
Переглядів596
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг