"Укрпошта" хоче розширити співпрацю з Китаєм

ПАТ "Укрпошта" має наміри розширити співробітництво з Державним поштовим бюро Китаю.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

7 вересня заступник Міністра інфраструктури України Надія Казначеєва за участі першого заступника генерального директора ПАТ "Укрпошта" провела переговори з делегацією Державного поштового бюро Китаю на чолі із заступником генерального директора Жао Сяогуанг.

Під час зустрічі були обговорені шляхи розширення співробітництва між КНР та Україною у галузі поштового зв'язку, транспортних перевезень пошти, можливості розширення співробітництва щодо проекту "Шовкового шляху" з Китаю до України тощо.

Зазначається, що результатом переговорів стало підписання сторонами протоколу зустрічі, що зафіксував наміри розширення співробітництва в галузі реформування та розвитку поштового зв'язку та експрес-перевезень, організації обміну досвідом та навчанням, поглиблення та зміцнення співпраці у рамках Всесвітнього поштового союзу між призначеними операторами поштового зв'язку обох країн

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
11.09.2017 13:51
Переглядів802
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:54
12.09.2017
Марія
Нехай дадуть нормальну зарплату, а то листонош перевели на 55% в тягай товар пенсію рознести квитанції за світло і газ. Це нормально??
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг