Українцям не планують підвищувати тарифи на світло

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері електроенергетики і комунальних послуг, не розглядає питання зміни тарифів на електричну енергію для населення в новому опалювальному сезоні.

Про це заявив глава НКРЕКП Дмитро Вовк, – інформує Finance.ua.

"Сьогодні комісія не розглядає питання зміни тарифів на електричну енергію для населення в новому опалювальному сезоні. Зараз ми сконцентровані на підвищенні ефективності діяльності галузі, прозорості та доступності даних, впровадженні сучасних методів регулювання, що дозволить залучати інвестиції для модернізації та підвищення якості послуг", – зазначив він.

Частиною програми підвищення ефективності галузі є і впровадження стимулюючого RAB-регулювання тарифів для обленерго.

"При розробці стимулюючого тарифоутворення ми використовували кращий досвід країн Європи, де 99 % країн застосовують саме такі принципи. Були залучені кращі фахівці. Зокрема комісія отримала підтримку USAID. Ми переконані, що впровадження RAB-регулювання – на користь споживачам, і воно також сприятиме успішній приватизації, на що неодноразово звертали увагу міжнародні інституції", – підкреслив він.

Зі слів Вовка, терміни чергового перегляду тарифу для населення не завжди залежать від рішень або бажань комісії.

"Кінцевий рівень тарифів залежить від великої кількості показників. Наприклад, інфляція, рівень мінімальної заробітної плати, курс валют. Для будь-якої зміни – чи то зменшення, чи то збільшення – необхідно дотримуватися принципів прозорості, передбачуваності, відображення обґрунтованої вартості, недискримінаційності та відсутності спотворень. Без перерахованих умов для конкретного випадку відсутній предмет розмови про перегляд тарифів", – підкреслив глава НКРЕКП.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
12.09.2017 10:51
Переглядів608
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:32
12.09.2017
Юродивий
Вовк = жулік.
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг