Парк пасажирських вагонів "Укрзалізниці" зношений на 87%

Через те, що раніше не було програми реформування "Укрзалізниці", то і кошти в оновлення матеріально-технічної бази майже не вкладалися.

Про це заявив в. о. очільника правління "УЗ" Євген Кравцов в інтерв'ю виданню "РБК-Україна".

"На 27% магістральних шляхів прострочений термін капітального ремонту, зношеність парку магістральних електропоїздів – 84%, тепловозів – 99%, вантажних вагонів – 90%, пасажирських – 87%. Менеджмент компанії цієї статистики не приховує. Ми розуміємо, що без системних змін, реформування УЗ довго не протягне. І тут в першу чергу важливо розуміння джерел, звідки будуть братися кошти на оновлення. Саме тому ми говоримо про систему автоматичної індексації тарифів на вантажні перевезення з урахуванням інвестиційної складової", - повідомив Кравцов.

Відповідаючи на запитання про безпеку пасажирів, очільник відповів, що питання безпеки перевезень є першорядним.

"Запевняю, що вагон, який не пройшов технічного огляду, на рейс не вийде. Це наша принципова позиція. Якщо вже я навів невтішну статистику щодо стану рухомого складу, то давайте назву і інші цифри, що свідчать про потенціал розвитку підприємства. УЗ забезпечує 3% ВВП економіки країни. Компанія - один з найбільших платників податків країни: 15 мільярдів гривень ми перерахували державі тільки за минулий рік. 58% вантажообігу в країні забезпечується залізничним транспортом. 4 з 10 міжнародних транспортних коридорів проходять через Україну. УЗ - найбільший роботодавець в країні: у нас працюють більше 270 тисяч осіб. Як бачите, нам є чим пишатися", - відповів Євген Кравцов.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
12.09.2017 16:31
Переглядів824
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:48
12.09.2017
Роккі
а ми в них їздимо. Прекрасно. А нашо українцям нормальні вагони, вони й в таких поїздять? Ще й заплатять за те, що "слава Богу доїхали"
останні новини
23-05-2018 22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг