Уряд наполягає на підвищенні цін на залізничні перевезення

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення повинно відбутися, проте менш ніж на 22,5 %.

Про це пише "Економічна правда".

"Сьогодні тарифи (на залізничні вантажоперевезення, – ред) не відповідають економічній обгрунтованості і тут необхідно знайти в діалозі з бізнесом розумне спільне рішення. Я знаю, що і бізнес до цього готовий, і "Укрзалізниця" до цього готова, тому я не впевнений, що підвищення буде 22 %, я думаю, що це буде менше", – заявив прем'єр.

Він зазначив, що з одного боку, зараз необхідно стимулювати експорт, а з іншого – ПАТ "Укрзалізниця" повинно знайти ресурс для поновлення свого складу, тому тарифи повинні дати такий ресурс і в той же час бути прийнятними для бізнесу.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 13 вересня затвердив фінансовий план "Укрзалізниці", в якому закладено підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення на 22,5 % з 1 жовтня 2017 року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
25.09.2017 10:36
Переглядів232
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-03-2018 22-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг