Сім_cорок: українці багато їдять, бо міністри багато курять

Певно, таку безкорисну річ як телевізор я не дарма вже не дивлюсь. На щастя, позбавила себе від переглядів такої "розкоші" як "Холостяк", "Зірки під гіпнозом", "Половинки", "Серця трьох", "Зоряні яйця" (о, жах, звідки я це знаю, зітріть мені пам'ять). Проте інколи й звичайний перегляд новин може обурити відсутністю здорового глузду людей, які вважають себе "поважними" персонами.

От у серпні міністр соцполітики Андрій Рева заявив, що українці витрачають на продукти половину заробітку не тому, що мало заробляють, а тому, що багато їдять. ЩО? Терміново міністрам заборонити курити перед ефірами!!! Це наскільки треба бути відірваним від реальності, аби таке сказати?! Українці субсидії оформляють, на двох роботах працюють, відмовляють собі у відпочинках на морі, та якому морі навіть озері, а тут заявочка – багато їдять. Почув би Рева, проїхавшись у луцьких тролейбусах, що їдять пенсіонери, то певно такого б не казав.

А от і свіжий "перл" від психіатра Міноборони Олега Друзя, який назвав 93% учасників АТО "потенційною загрозою для суспільства – "скритий ворог". Це той випадок, коли психіатру самому треба психіатр, аби виговоритися і позбавити населення чути таку маячню. Атовцям треба подяка і повага, а не висловлювання, які навіть не несуть під собою обґрунтованих доказів.

Реакцію тих, хто бачив ці два моменти вже невдовзі можна було прослідкувати у Facebook. Там висловлювали обурення, саркастично висміювали "логіку" посадовців та доєднувалися до флешмобів (#1_з_93).

На щастя – реакція людей є, на горе – подібні висловлювання однозначно продовжуватимуться. Бо ж ті відірвані від реальності люди мають власну реальність. Ту, де використовують службові авто для святкування весіль, де мають можливість випити фантастичну каву у Братиславі, та за кілька годин "мітнутись" до Європи, щоб відвідати Віденську оперу.

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Автор:Валентина МЕЛЬНИК
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
26.09.2017 07:40
Переглядів510
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:55
26.09.2017
Лучанка
Рева таке заявив, бо порахував відсоток зарплати, яку українці витрачають на харчі. Але тут же варто говорити про розмір зарплати українців і тих же європейців. Якщо в українця зарплата 150 дол, то на харчі він витрачає копійки, якщо порівнювати з європейськими зарплатами. Пркажіть мені середньостатистичного європейця, який харчується за 70 дол цілий місяць (2 дол у день). Міністру треба вулиці підмітати, а не такі посади займати!
11:45
26.09.2017
Свідомий
Це точно!
10:07
26.09.2017
Міністр
Ми мелемо всяку єрєсь, бо в голові у нас полова
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг