Україна планує позичити в Світовому банку 1 млрд доларів

Україна буде виступати за більш вигідні позики в офіційних кредиторів, оскільки вона прагне зміцнити бюджет на наступний рік і планує залучити кошти Світового банку в сумі 1 млрд доларів.

Про це заявив заступник Міністра фінансів України Юрій Буца, – повідомляє "РБК-Україна", посилаючись на Bloomberg.

З його слів, уряд вже веде переговори зі СБ, однак остаточне рішення ще не прийнято.

"Ми ведемо переговори зі Світовим банком, але ми ще не досягли остаточної угоди, і ця сума може бути значно меншою. Позичати у міжнародних фінансових установ та інших офіційних кредиторів набагато дешевше, ніж виходити на ринок ", – сказав Буца.

Чиновник повідомив, що всього в 2018 році Україна планує залучити близько 8 млрд доларів (215 млрд гривень) фінансування; програма МВФ передбачає залучення на міжнародному рівні 2 млрд доларів.

Буца також розповів, що наступного року уряд буде пильніше придивлятися до внутрішніх запозичень з тривалими термінами погашення, про що вже ведуться переговори з первинними дилерами.

"У наступному році ми будемо приділяти пріоритетну увагу позикам на внутрішньому ринку. Зараз ми розмовляємо з первинними дилерами, щоб дізнатися, чи є попит на більш тривалі терміни погашення", – зазначив заступник міністра.

Нагадаємо: раніше Міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що Світовий банк за 25 років вклав у проекти в Україні 11,6 мільярдів доларів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
28.09.2017 17:40
Переглядів298
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг