У комітеті ВР почали готувати законопроект про криптовалюту

Комітет Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності вирішив врегулювати обіг криптовалют в Україні.

Про це заявив голова комітету Сергій Рибалка на своїй Facebook-сторінці.

"У нашому парламентському комітеті ми розпочали роботу над законопроектом про криптовалюти. Вони набирають все більшу популярність у світі", – пише він.

За його словами, Україна не може закривати очі на цю сферу. IT-потенціал України дозволяє претендувати на лідерство у розвитку нових фінансових технологій, і країні вкрай необхідний розвиток цивілізованого ринку.

Також це може сприяти залученню в Україну нових інвестицій, вважає Рибалка.

При цьому, він додав, що криптовалюта сьогодні – це вкрай ризикований спекулятивний фінансовий інструмент, який не має ніякої реальної вартості крім спекулятивного попиту.

"Тому досвід нашого банкопаду і фінансових пірамід зобов'язує нас думати про захист інтересів людей, яких можуть масово обдурити", – наголосив депутат.

Він також зазначив, що на нараді в комітеті були присутні представники НБУ, Мінфіну, інших державних органів, представники ринку криптовалюти, серйозні експерти.

"Збираємо думки і пропозиції і будемо писати проект закону", – уклав Рибалка.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
29.09.2017 13:27
Переглядів227
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг