За рік у рамках реадмісії з Польщі в Україну повернули 17 тисяч осіб

Встановлення детальних засад співпраці між Польщею та Україною у сфері реадмісії, тобто процедури повернення іноземців, котрі незаконно перетнули кордон, – це головна мета законопроекту, над яким почали роботу комісії у Сеймі Польщі.

Про це повідомляє "Польське радіо".

Протокол, на який поширюється дія законопроекту, містить технічні положення, що встановлюють детальні засади співпраці сторін та реалізації завдань, спрямованих на повернення осіб, які не виконали або більше не виконують умови в'їзду чи перебування на території держави однієї зі сторін.

"Йдеться, зокрема, про перелік прикордонних переходів для передачі осіб", – сказав очільник Управління з питань іноземців Рафал Роґаля.

Досі Польща підписала приблизно 30 договорів про реадмісію. Декілька наступних перебувають на етапі перемовин.

У 2016 році з Польщі, у рамках реадмісії та інших договорів і угод, до інших країн було повернуто майже 20 тис. іноземців. Більшість з них – майже 17 тис. – відправили назад в Україну. Своєю чергою, Польщі передано 1583 особи, зокрема 8 з України.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
29.09.2017 18:18
Переглядів227
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг