Сім_сорок: поки ми не молилися, нас рятували герої

У дитинстві, коли чулося слово "герой", то уявлявся якийсь надчоловік, який здатен за 2 секунди погасити вогонь. Та що там вогонь, здатен залізо перетворити в рідину чи підняти над собою найтяжчі предмети всесвіту. Він міг як мінімум врятувати котика, який високо заліз на дерево, а максимум – врятувати людство від кінця світу. Йому все і завжди вдавалося – він же герой.

З роками зрозуміла, що не існує такого героя. А котика врятувати може і звичайний пересічний чоловік. Поняття героя розмилося до певного часу. До АТО, яка ще не називалася АТО…

На щастя, зараз можу гордитися, що знайома з героєм, знаю його ім'я і в якому місті він живе. Знаю, що він готовий пожертвувати собою заради Батьківщини, як вже одного разу це і зробив. Знаю, яким тембром голосу він говорить про війну і як вірить у Бога. Знаю, як гідно він поводить себе із особами слабшої статі. Знаю, як він ставиться до дітей. Знаю, як йому болить за Україну. Він із тих, хто ніколи не скаже "мене це не стосується", він готовий допомогти, підставити своє плече. Його вчинки говорять самі за себе! Такий чоловік є вищим всіх нагород, похвал і відзнак. І ні в якому разі не називає себе героєм. А я називаю!

Він має більше сили ніж той надчоловік, що ввижався мені в дитинстві. Він не врятував людство від кінця світу, але він свого часу рятував нас, українців, поки ми спали, їли, молилися чи не молилися, робили добро чи зло.

То все таки герої існують. І я знаю його ім'я. Він вище всіх нагород і не називає себе героєм. А я називаю!

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Автор:Валентина МЕЛЬНИК
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
16.10.2017 07:40
Переглядів506
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-01-2018 21-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг