Поляки не відчувають загрози на ринку праці через українців

Ставлення поляків до мігрантів із України переважно позитивне.

Це засвідчує дослідження, проведене маркетинговим агентством "Kantar Millward Brown" на замовлення "Personnel Service", – повідомляє "Монітор Інфо".

42 % працівників у Польщі вважають, що громадяни України, які працюють там, гальмують зростання заробітної плати; протилежної думки дотримуються 50 % респондентів.

У дослідженні підкреслюється, що найбільш переконані в тому, що приїзд громадян України гальмує зростання заробітної плати, люди з початковою освітою та ті, що отримують мінімальну заробітну плату.

Опитування показує, що поляки не відчувають загрози на ринку праці через українців. 88 % не вважають, що громадяни з-за східного кордону забирають у них роботу. Протилежну думку висловили лише 10 % опитаних.

Що стосується ставлення до мігрантів з України. то 52 % поляків заявили про нейтральне ставлення до працівників з України. 41 % висловився позитивно, натомість 7 % оцінили перебування українців у Польщі негативно.

Опитування провели у липні 2017 р. серед 515 дорослих осіб – працедавців і працівників.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
27.10.2017 18:45
Переглядів285
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг