У Кабміні назвали причини заборгованості з виплати зарплат

Ключова причина заборгованості з виплати заробітних плат в Україні – ситуація на Донбасі, де сформовано понад половину всіх боргів. Головна причина росту боргів – наслідки зимової блокади регіону, яка зумовила втрату 1 % росту ВВП держави в цілому.

Про це свідчать дані Державної служби статистики України, – повідомляє "Урядовий портал".

Так, станом на 1 жовтня найбільший обсяг заборгованості (77,6 % загального обсягу боргів) зафіксовано в промисловості, натомість 31,7 % цього обсягу припадає на Донецьку область і 14,5 % – на Луганську. Загальна сума заборгованості по країні становить 2,47 млрд грн.

Разом з тим динаміку зниження заборгованості демонструють Житомирська, Закарпатська, Львівська, Херсонська, Харківська області.

По низці інших областей, де зафіксований ріст боргів на економічно активних підприємствах, спостерігається тренд фізичного зростання кількості підприємств-боржників. Ріст боргів із зарплати по кожному з таких підприємств – незначний, втім статистично він впливає на відсотковий показник загального росту заборгованості.

Нагадаємо: середній показник заробітної плати в Україні у вересні зріс порівняно з вереснем 2016 року на 37,2 %. Причому найбільше зросли зарплати військових, освітян та лікарів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
27.10.2017 19:32
Переглядів336
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг