Українців посадять в крісло міністра фінансів

Центр соціально-економічних досліджень CASE розробив симулятор державного бюджету України.

Про це сказано в офіційному прес-релізі.

CASE створив симулятор бюджету, який дасть можливість кожному українцю "сісти" в крісло міністра фінансів і показати, як треба управляти державою і коштами платників податків.

Подібні онлайн-сервіси поширені в розвинених країнах, де кожна законодавча зміна супроводжується інтерактивним інструментом, що допомагає виборцю чітко зрозуміти суть пропозицій і сформувати своє ставлення до змін.

Під час презентації симулятора відбудеться дискусія щодо ефективності використання коштів платників податків, необхідних змін до здійснення ефективної бюджетної політики.

"Українське суспільство перебуває під впливом популістських ідей. Виборці вважають, що проблему низьких пенсій або недофінансування шкіл можна легко виправити. Такі настрої впливають на державну політику, тому що це думка виборців", – йдеться в тексті повідомлення.

Презентація симулятора відбудеться 31 жовтня. Відзначається, що проект був розроблений за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
28.10.2017 20:06
Переглядів286
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-03-2018 23-03-2018 22-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг