Назвали групи людей, які можуть отримати відстрочку від призову до української армії

Серед осіб призовного віку є ті, хто може розраховувати на відстрочку на законних підставах.

Відповідно до закону "Про військовий обов'язок і військову службу", у призовників є чотири основні причини для відстрочення, - пише "Апостроф".

За сімейними обставинами: наприклад, якщо у військовозобов'язаного є дитина до трьох років, двоє дітей або він сам виховує дітей старших трьох років. Також приводом для відстрочки може стати вагітна дружина, непрацездатні батьки, які перебувають на утриманні призовника.

За станом здоров'я: в разі, якщо під час проходження медкомісії призовника визнали тимчасово непридатним, то йому надають відстрочку строком на один рік.

Для отримання освіти: на відстрочку мають право студенти вузів денної форми навчання, духовних навчальних закладів, а також аспіранти та докторанти.

На час роботи: відстрочка надається шкільним педагогам, співробітникам поліції, медпрацівникам, священикам, сільським головам, а також мерам міст на час виконання ними своїх обов'язків.

Крім цього, якщо стосовно призовника заведено кримінальну справу, то в армію його не візьмуть до вердикту суду у справі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
05.11.2017 14:17
Переглядів1267
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг