У Нацгвардії офіційно використовуватимуть детектори брехні

Національна гвардія України офіційно отримала правові підстави використання поліграфів для відбору кандидатів на військову службу, призначення на керівні посади, проведення перевірок.

Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.

"На виконання вимог Концепції розвитку Національної гвардії України до 2020 року, зокрема впровадження сучасного інструментарію в систему професійно-психологічного відбору кандидатів на військову службу, призначення на керівні посади, проведення службових розслідувань та перевірок, із 3 листопада 2017 року офіційно набув чинності нормативно-правовий акт, який пройшов зовнішнє погодження та державну реєстрацію, обговорення серед професійних спілок", – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що завдяки співпраці з Посольством США в Україні, у 2017 році НГУ отримала 6 сучасних поліграфів та провела професійну підготовку спеціалістів поліграфів, які найближчим часом розпочнуть їхнє використання на практиці.

Зокрема "з метою отримання ймовірної та орієнтувальної інформації, яку іншим шляхом отримати неможливо, для з'ясування ступеня її правдивості та повноти, отримання додаткових відомостей, які можуть використовуватися в службово-бойовій діяльності".

Як доповіли у відомстві, нині в територіальних управліннях, Національній академії НГУ триває робота щодо облаштування робочих місць спеціалістів поліграфів, згідно зі встановленими вимогами вказаним нормативно-правовим актом.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
05.11.2017 15:37
Переглядів298
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-03-2018 18-03-2018 17-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг