Працівникам "Укрзалізниці" підвищили зарплати

Правління ПАТ "Укрзалізниця" схвалило нову систему оплати праці.

Нова система оплати праці у середньому дасть зростання заробітних плат від 17 до 30 %, – повідомив в.о. голови правління підприємства Євген Кравцов у Facebook.

"Щодо власне підходу до підвищення зарплат. Моя позиція, озвучена не раз, у тому, що простої індексації сьогодні вже не достатньо. Система оплати праці, особливо для робітничих професій і адмінперсоналу, вже давно не відповідає реаліям часу. До речі, одним з позитивних наслідків реформи оплати праці є її радикальне спрощення. Замість більш ніж 18 таблиць, котрі застосовувались раніше, тепер будуть використовуватись лише 4 основні таблиці з тарифними ставками", – пояснює він.

Передусім з 1-го грудня 2017 року змінили систему оплати праці для робітників основних професій, локомотивних бригад, машиністів-інструкторів локомотивних бригад.

Загалом з 1 грудня 2017 підвищення заробітної плати стосуватиметься майже 50 % робітників ПАТ "Укрзалізниця".

"Впродовж двох тижнів вестиметься робота щодо наступного етапу підвищення заробітних плат у рамках нової системи оплати праці. Буде погоджено перелік професій та посад, яких буде переведено на нову систему з 1 січня. Закінчити переведення усіх працівників ПАТ "Укрзалізниця" на нову систему оплати праці ми плануємо до квітня 2018 року", – пояснив Кравцов.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
22.12.2017 16:33
Переглядів1141
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:43
02.01.2018
Анатолий
На сколько процентов подняли Кравцова?
останні новини
20-01-2018 19-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг