Ляшко: Надання безвізового режиму Україні – стимул для проведення якісних реформ*

Олег Ляшко

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в Європарламенті розповів про причини політичної кризи в Україні та шляхи її подолання і наголосив на необхідності надання безвізового режиму українцям як стимулу для проведення якісних реформ.

"Хочу щиро подякувати Пету Коксу за його місію, за його роботу, за плідну співпрацю із Верховною Радою у сфері євроінтеграції України. Сьогодні це питання надзвичайно актуальне для мільйонів українців, так само, як і реформи всередині країни. На жаль, поки що в Україні реформи замінили розмовами про реформи, і наші західні партнери також звертають на це нашу увагу", – зауважив Ляшко.

За словами радикала, депутати мають думати про наступні покоління, тож пообіцяв продовжувати активну співпрацю із Європейським парламентом.

"Ми бачимо два політичні виходи з тієї кризи, яка є сьогодні в Україні: або дострокові парламентські вибори і, як наслідок, дестабілізація в країні, припинення співпраці з міжнародними громадськими організаціями та зменшення підтримки європейських інституцій; або нова коаліція, нова програма дій, радикальне переформатування уряду, які пропонує Радикальна партія", – додав Ляшко.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
03.03.2016 11:01
Переглядів384
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг