Кабмін погодив фінплан "Укрзалізниці" із 10% підвищенням цін на вантажні перевезення

Кабінет міністрів України схвалив фінансовий план ПАТ "Українська залізниця", внесений на розгляд міністром інфраструктури України Андрієм Пивоварським.

Зазначений фінансовий план складений з розрахунку підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення в 2016 році на 15 % з 1 березня 2016 року. Про це повідомляє видання Finance.ua.

Таким чином, затвердивши фінплан, Кабінет міністрів погодив підвищення тарифів, однак, це не означає одномоментне підвищення тарифів, оскільки це питання має бути узгоджене ще рядом органів.

В ході засідання уряду виконувач обов'язків голови "Укрзалізниці" Олександр Завгородній нагадав, що підвищення тарифів передбачається відкласти для вугілля і низькомаржинальних вантажів.

Він додав, що на пасажирські перевезення не передбачено підвищення, крім 5 % на проїзд в першому класі поїздів "Інтерсіті+" і піднесення прибутковості від підвищення рівня сервісу деяких поїздів.

Тим часом, глава Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна зазначила, що після консультацій з бізнесом служба готова погодити підвищення вантажних тарифів у середньому на 10 %.

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський додав, що міністерство може погодитися з цим, аби отримати лист з узгодженням і запустити тендерні та інвестиційні процедури.

В результаті Кабмін прийняв рішення погодити фінплан "Укрзалізниці" із середньорічним підвищенням вантажного тарифу на 10 % і доручив доопрацювати та узгодити його з усіма зацікавленими органами.

Варто зауважити, що що фінансовий план ПАТ "Укрзалізниця" на 2016 рік передбачає отримання ПАТ чистого прибутку за підсумками року на суму 96,4 мільйона гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
03.03.2016 14:43
Переглядів358
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг