"Дубномолоко" розраховує на 20% сирного ринку Казахстану

Продукцію ТМ "КОМО" виробляють на підприємстві "Дубномолоко"

ПАТ "Дубномолоко", що входить до групи компаній "Континіум", планує зайняти 20 % ринку сиру Казахстану до кінця 2016 року.

Голова правління компанії Олег Волошин зазначив, що попри обмеження транзиту з боку Росії компанія продовжує постачати сир на цей ринок. Про це він розповів під час Східноєвропейського молочного конгресу, – повідомляє видання Agravery.

Волошин повідомив, що в Казахстані, незважаючи на девальвацію національної валюти й зниження купівельної спроможності населення, компанія планує в 2016 році зайняти частку місцевого ринку сиру в 20 % і вийти під кінець року на рівень поставок сиру 350–400 тонн на місяць.

Голова правління наголосив, що в цій країні немає свого виробництва сирної продукції. І зараз, за його словами, загальний обсяг ринку сиру в країні складає близько 20 тисяч тонн на рік. Нині з України постачають туди приблизно 250 тонн на місяць.

Продукцію під ТМ "КОМО" і "Звягель" виробляють на підприємствах "Дубномолоко", "Бродівський завод сухого знежиреного молока" (Львівська область) і ДП "Новоград-Волинський сиркомбінат" (Житомирська область).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
03.03.2016 14:56
Переглядів444
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг