Україна отримала понад 300 мільйонів доларів кредиту від Японії

Україна отримала 331 мільйон доларів кредиту від Японії на проект розвитку фінансового сектора.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінфіну України.

Згідно із повідомленням, Україна отримала довгострокову пільгову позику від Японії обсягом 331 млн доларів в рамках спільного зі Світовим банком проекту "Друга позика на політику розвитку фінансового сектора" на посилення макроекономічної стабільності і здійснення економічних реформ.

Кредит був наданий через Японське агентство міжнародного співробітництва та зарахований до загального фонду державного бюджету.

Кошти позики будуть спрямовані на підвищення ефективності та прозорості державного сектора, дерегуляції і поліпшення умов ведення бізнесу та в цілому поліпшення інвестиційного клімату.

Термін надання коштів – 20 років з 6-річним пільговим періодом, під час якого Україна не буде платити по кредиту.

Процентна ставка становить Libor + 0.05%, тобто менше 1% річних. Виплати здійснюються двічі на рік.

Довідка: LIBOR – Лоондонська міжбанківська ставка пропози́ції (англ. London Interbank Offered Rate) – середньозважена відсоткова ставка за міжбанківськими кредитами, що надаються банками один одному на різний час у різній валюті на лондонському міжбанківському ринку (від доби до року). Ставки LIBOR розраховуються в десяти різних валютах для 15-ти термінів погашення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
24.03.2016 16:05
Переглядів535
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-02-2018 21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг