Як змінилися зарплати українців за два роки?

Видання "Слово і Діло" проаналізувало, як змінилися зарплати жителів України за 2014-2016 роки.

Так, найбільше втратили працівники сфери роздрібної торгівлі – при зростанні зарплати в гривневому обчисленні, в доларовому еквіваленті вони отримують найнижчу зарплату з представлених професій – всього 160 доларів.

Найбільші зарплати – і в нацвалюті, і в доларах – традиційно отримують співробітники IT-галузі. Старші фахівці в секторі інформаційних технологій отримують на місяць до 2500 доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ УКРАЇНЦІ В США, В ПОЛЬЩІ, В ІТАЛІЇ, В РОСІЇ, У ФРАНЦІЇ, В ДАНІЇ

Основна частина найманих працівників вважає, що гідною оплатою праці є сума від 20 тис. грн. Невеликий відсоток опитаних вважає, що для нормального життя рівень зарплат має бути близько 100 тис. грн на місяць і вище.

Якщо в гривневому еквіваленті зарплати всіх видів працівників зросли, то в доларовому обчисленні вони впали у всіх, окрім робочих і виробничих спеціальностей. Вони в доларовому еквіваленті стали заробляти на 5 доларів на місяць більше, ніж два роки тому.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
28.03.2016 08:39
Переглядів559
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-02-2018 21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг