"Укрпошта" без тендеру замовила SMSок майже на 2 мільйони

Інформаційно-розрахункова дирекція "Укрпошта" уклала угоду з ТОВ "Центр глобальних повідомлень Україна" на послуги з передачі SMS-повідомлень на суму 1,8 млн грн.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель". Як зазначається, замовлено розсилку 7,16 млн "смс" по 25,2 копійки за штуку.

"Це дорожче від тарифів на масову розсилку SMS від мобільних операторів. Наприклад, "Київстар" пропонує по 22,3 і 21 копійки за штуку про розсилці від 50 тис штук. При ще більшому обсязі замовлення можна отримати додаткову знижку", – інформує видання.

Наданням послуг масової розсилки рекламних SMS-повідомлень в Україні займаються багато компаній. Однак "Укрпошта" провела торги по переговорній процедурі.

Непроведення відкритих торгів пояснили небажанням змінювати підрядника через вимоги уніфікації та стандартизації.

У "ВДЗ" є дані, що "Центр глобальних повідомлень Україна" виграв відкриті торги "Укрпошти" у фірми "Датагруп" ще у 2012 році на незначну суму 0,18 млн грн. І лише через чотири роки укладено угоду про додаткову закупівлю на значно більшу суму під формальним приводом: "Заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов'язаних з експлуатацією та обслуговуванням".

На підтвердження своєї позиції щодо небажання проводити відкриті торги "Укрпошта" надала листи НДІ Системних технологій НТУУ "КПІ" та Одеської національної академії зв'язку імені Попова про надання експертного висновку, щодо закупівлі телекомунікаційних послуг за переговорною процедурою.

* * *

Засновником ТОВ "Центр глобальних повідомлень Україна" є швейцарська фірма "Глобал мессідж сервісез аг", директором є Юрій Макаренко.

З 2006 року до складу правління швейцарської фірми входив Ілля Солодовський, який в 2011 році був введений до наглядової ради "Укртелекому".

Він також був директором ТОВ "ЄСУ", через яку проводилась приватизація "Укртелекому".

Також Солодовський є співвласником ТОВ "Садове товариство "Нові лісники" разом з Ігорем Зіміним та Георгієм Дзеконом, керівником "Укртелекому", який проводив приватизацію державної компанії.

Після Майдану Дзекон за цю справу був спочатку оголошений у розшук, а потім знятий.

Ігор Зімін – це батько колишнього нардепа від БЮТ Євгена Зіміна, нещодавно призначеного керівником ІТ-відділу "Укрпошти". Євген Зімін також є бізнес-партнером Дзекона по низці фірм.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
07.04.2016 21:05
Переглядів428
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-02-2018 17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг