Українські чиновники з травня отримуватимуть бонуси

Кабінет Міністрів опублікував цілий пакет документів щодо зарплат державних службовців.

Документи передбачають підвищення виплат і вступлять у силу 1 травня. Про це повідомляє UBR.

У чиновників зміняться тарифні оклади. Ці зміни торкнуться тих, хто працює в "обслуговуючих" держорганах. "Молодшому" персоналу: стенографістам, операторам комп'ютерного набору, експедиторам - встановлять посадовий оклад в розмірі 1 747 гривень. А начальникам відділів і управлінь платитимуть 3 620 гривень на місяць.

Також держслужбовці зможуть отримувати доплати в розмірі до 50% від окладу за стаж, додаткові навантаження. Це має сприяти "посиленню мотивації до високопрофесійної, результативної і високоякісної роботі".

Бонуси чиновники отримають за інтенсивність праці, виконання особливо важливої ​​роботи, ініціативність, своєчасне виконання завдань. Але ці вимоги і так входять в їх посадові обов'язки.

Найцікавіше в нововведеннях те, що у випадку несвоєчасного виконання своїх завдань чи інших порушення чиновник все одно отримає надбавку. Але її розмір буде меншим.

Читати також З 1 ТРАВНЯ ПЕНСІЇ ТА ЗАРПЛАТИ УКРАЇНЦІВ ЗРОСТУТЬ.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
14.04.2016 09:40
Переглядів422
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018 17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг