Вживані авто в Україні продаватимуть по-новому

Верховна Рада змінила правила оподаткування операцій із продажу вживаних автомобілів. Тепер податкове навантаження на покупця такого засобу пересування значно зменшується.

Про це йдеться в законі України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних автомобілів", який був ухвалений Верховною Радою 12 квітня 2016 року, – пише Слово і Діло.

Раніше податком обкладалася вся вартість автомобіля. Тепер же податок потрібно платити лише з комісійних платежів або маржі салону.

Якщо взяти умовну ціну вживаного автомобіля в розмірі 10 тисяч доларів, то за старими правилами покупець заплатив би додатково ще 3 тисячі доларів. Повна вартість авто склала б 13 тисяч доларів.

За новими правилами оподаткування, при збереженні тієї ж ціни авто покупець заплатить лише 0,5-1 тисячі доларів залежно від умов купівлі, що виллється в кінцеву ціну авто не більше 11 тисяч доларів.

Таким чином, нові правила оподаткування надають можливість платити податків усього в розмірі від 17 % до 33 % від попередного обсягу оподаткування.

Детальніше дивіться на інфографіці нижче:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
15.04.2016 21:04
Переглядів690
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг