Експерти спрогнозували курс гривні на травневі вихідні

В Україні продовжується стабілізація національної валюти: лише за останній місяць долар знизився приблизно на 80 копійок.

Олександр Паращій, який є головним аналітиком інвестиційної компанії Concorde Capital, вважає, що курс гривні буде стабільним до середини травня. До того ж, експерт підкреслює, що головним фактором зміцнення української валюти є ріст вартості сировини на світовому ринку, - інформує Громадське радіо.

Українські підприємства експортують руди і метал у тих же обсягах, проте одержують більше валюти через підняття цін на сировину.

"Йде приплив валюти від експорту. Ми бачимо, що дуже сильно відновилися ціни на руду і метал. Починають відновлюватися ціни на агропродукції. При тих же обсягах експорту наші експортери отримують більше виручки. Відповідно, вони зараз активізували свої продажі, користуючись хорошими цінами", — сказав аналітик

Також Олександра Паращія висловив думку, що вартість сировини буде високою щонайменше до середини травня.

"Скажімо так, до початку травня падіння точно не буде. Потім буде сезонне падіння. Але чи буде це ще якесь позасезонне падіння — сказати складно. Швидше за все, зростання в найближчий місяць припиниться", — висловився він

Економісти припускають, що коливання валюти може трапитися всередині травня. Проте значної девальвації не буде. Директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин розповів, що незначні коливання курсу національної валюти будуть спостерігатися упродовж всього весняного періоду.

"Я думаю, що в цьому році ми будемо свідками того, що в деякі періоди без особливих видимих причин гривня може то зміцнюватися, то знижуватися. Такого роду коливання вони будуть характерні в весняний період", — відзначив Василь Юрчишин

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
25.04.2016 19:11
Переглядів484
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-01-2018 19-01-2018 18-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг