Гройсман анонсував масштабний ремонт українських доріг

В Україні потрібно розробити стратегію розвитку доріг.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, – пише Урядовий портал.

"Найголовніше, що ми маємо зробити, – побудувати стратегію розвитку українських доріг. Ми маємо не просто робити кілометри, ми маємо розуміти, звідки буде побудований автомобільний коридор, як він вплине на розвиток нашої держави цей автомобільний коридор. Дуже важливо розвивати наш транспортний потенціал, логістичний потенціал, який є в Україні", – наголосив Володимир Гройсман.

Гройсман зауважив, що у 2016 році на поточний ремонт доріг в Україні виділили близько 20 млрд грн, і у травні-червні розпочнеться поточний і середньопоточний ремонт доріг в усій Україні.

"Ми будемо робити зокрема і середньопоточний ремонт для того, щоб вивести зі стану коми українські дороги. Ви побачите це протягом декількох місяців, що ситуація буде виправлятися", – зауважив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр зазначив, що на ремонт доріг передбачені консолідовані ресурси з Державного бюджету, Фонду регіонального розвитку, залишків кредитних коштів, залучених під державні гарантії у 2012-2013 рр., коштів міжнародних фінансових організацій (ЄБРР, ЄІБ, МБРР), місцевих бюджетів, надходження до яких значно зросли у результаті фінансової децентралізації, а також спеціального фонду місцевих бюджетів від понадпланових надходжень від митниць.

У зв'язку з цим Володимир Гройсман наполягає, аби в усіх областях України почали одночасно працювати над поліпшенням стану доріг. За його словами, відповідне завдання стоїть перед Міністерствами, Укравтодором та регіональними структурами.

"І в Києві, і в інших містах України має відбуватися масштабний ремонт доріг, тому що в рази стало більше коштів на місцях, – зауважив Володимир Гройсман. – Об'єднуючи цей ресурс, ми можемо зробити дуже серйозний крок уперед щодо наведення ладу на автошляхах України. На це потрібен час".

Він зауважив, що головне – не просто акумулювати гроші, а забезпечити абсолютно відкритеїх використання. Також, за його словами, необхідно забезпечити контроль за здійсненням робіт та використанням виділених на це коштів. На випадки неякісного ремонту та зловживань на будівництві доріг Гройсман обіцяє реагувати жорстко.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
04.05.2016 15:14
Переглядів539
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг