Іванюк заявив, що на "Укрспирті" існує конфлікт інтересів

Виконувач обов'язків директора ДП "Укрспирт" Роман Іванюк заявив, що на підприємстві існує суперечка інтересів.

"Коли люди на посадах десятки років, у них з'являються свої "друзі", у тих свої. Виходить замкнуте коло, яке розірвати дуже складно", пише Іванюк для видання "Українська правда".

За його словами, коли робиш правильні, економічно обгрунтовані речі, які принесуть позитивний результат для підприємства й держави, - це багато кому не подобається і стає перешкодою для власних вигод. Виникає суперечка інтересів, яку потім до громадськості хочуть донести різними способами.

Іванюк зазначив, що гордий, тим, що за рік його керівництва підприємство змогло віддати борги всім постачальникам - майже 300 мільйонів гривень.

"Це живі гроші, які пішли першочергово фермерам, що постачали своє зерно для виробництва на ДП "Укрспирт". Я гордий фінансовим результатом та розпочатими проектами. І я гордий своєю роботою.

Робота менеджера полягає в ефективному управлінні, а не у впроваджені різного типу схем та виснажені компанії. А от чи будуть відповідальні менеджери і надалі працювати напівволонтерами та слухати "експертів" із різних регіонів залишається питанням", - підсумував він.

Нагадаємо, 9 грудня Іванюк заявив, що йде з посади керівника "Укрспирту".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
21.12.2015 11:35
Переглядів436
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-04-2018 21-04-2018 20-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг