В Україні хочуть створити електронний реєстр культурної спадщини

До 2017 року планують провести облік музейних предметів в електронній формі, що дозволить впровадити уніфікований стандарт обміну даними.

Кабінет Міністрів має намір почати створення електронного реєстру культурної спадщини України до 2017 року. Про це йдеться в проекті плану пріоритетних кроків уряду на 2016 рік, – повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

У другому-третьому кварталах 2016 року планують впровадити порядок обліку музейних предметів в електронній формі, що дозволить впровадити уніфікований стандарт обміну даними, відкриє шлях до створення ефективного інструментарію для автоматизації процесів обліку фондів і формування єдиного реєстру музейних цінностей України.

У плані зазначається, що на державному рівні відсутня повна і достовірна інформація про кількісний та якісний склад музейного фонду України (державної і недержавної частини), не існує централізованих точних даних про рух культурних цінностей, загальний фонд втрачених, переміщених і повернутих культурних цінностей.

Відсутність такої інформації перешкоджає популяризації української культурної спадщини у світі, збільшенню її туристичної привабливості.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
20.05.2016 17:29
Переглядів391
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг