Які технології отримає Україна від США для розвитку митниці

Сполучені Штати нададуть Україні низку технологій та засобів для вдосконалення роботи митниці.

Про це йдеться у повідомленні посольства США в Україні за підсумками підписання угоди про митну співпрацю з Україною, – інформує Українська правда.

Згідно з повідомленням, Сполучені Штати надають Україні найновіші інструменти і обладнання для недопуску неякісних і заборонених товарів через кордон, включаючи Систему перевірки транспорту і вантажу (VACIS) вартістю в 1 мільйон доларів, а також систему для визначення потенційно небезпечних вантажів.

Також США надали інформаційні технології та офісне обладнання на 120 тисяч доларів для української митниці, а також продовжують обслуговування рентгенівських сканерів.

У липні цього року США мають намір поставити додаткове обладнання на 1,1 млн доларів, включаючи переносні детектори хімікатів та вибухівки, набір для виявлення контрабанди, який містить фіброскопи, зонди, оглядові дзеркала, і вимірники відстані; детектори металу, сканери та багато іншого.

Окрім того, Сполучені штати допомагають у тренуванні українських митників. Зокрема, в квітні вони брали участь в україно-молдавських транскордонних навчаннях, спонсорованих США. Найближчими місяцями відбудуться додаткові тренування для митників

Також у повідомленні йдеться, що команда з восьми технічних радників американського Мінфіну допомагає Державній фіскальній службі з проведенням адміністративної реформи.

Загалом бюджет програм, які здійснюватимуться в рамках нової угоди, становитиме 17,5 млн доларів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
24.05.2016 12:02
Переглядів462
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг