Чого чекати від української економіки, – експерт

Економіка України вже не падає, але і значного зростання не демонструє.

Про це розповів виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко, – інформує 24 телеканал.

Українська економіка завершила своє падіння і почала незначне, але зростання.

"Ми не бачимо можливостей росту для української економіки упродовж 2016 року вище, ніж на 2%. Визнаємо, що прогноз Нацбанку і українського уряду щодо росту на рівні 1,5% є точним. Але це схоже більше на "борсання" на дні ями, ніж на реальний ріст, – відзначив економіст.

Устенко уточнив, що статистика за перший квартал поточного року не надто обнадійлива, але й не лякає. За його словами, процент росту ВВП упродовж першого кварталу дозволяє констатувати, що українська економіка вийшла з глибокої кризи, коли впала фактично на 20% у 2014-205 роках.

Разом з тим експерт відзначив, що у відносних показниках українська економіка продовжує своє падіння.

"Враховуючи, що світова економіка за показниками цього року покаже ріст 3%, а українська — 1,5%, це значить, що дистанція між нами і нашими найближчими сусідами, як і з усією світовою економікою, збільшиться якраз на ці 1,5%", - пояснив Устенко.

На думку економіста, українська економіка має всі можливості показувати значно більший ріст. Для цього потрібні серйозні зміни всередині країни, насамперед пов'язані зі структурними реформами.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
02.06.2016 10:33
Переглядів474
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг