Верховна Рада має намір продовжити життя ЖЕКам

Народні депутати ухвалили проект Закону "Про внесення змін до статті 13 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку".

За закон, який має зробити безперервним процес обслуговування багатоквартирних будинків, проголосували 259 парламентарів, – передає depo.ua.

Так, метою акта є створення нормативно-правових засад для:

1) забезпечення надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій виконавцями цих послуг до моменту визначення управителя багатоквартирного будинку;

"У період від оголошення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку та до моменту визначення переможців конкурсу і укладення договорів про надання послуг з управління багатоквартирним будинком, послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій продовжують надавати у відповідних багатоквартирних будинках виконавці таких послуг, які надавали відповідні послуги до початку проведення конкурсу", - йдеться в законі.

2) можливості співвласників достроково розірвати договір із визначеним за конкурсом управителем із завчасним повідомленням про це управителя за два місяці;

3) можливості співвласників продовжувати відшкодування витрат на утримання відповідних будинків і споруд та прибудинкових територій житлово-будівельним (житловим) кооперативам, які здійснюють утримання таких будинків до моменту створення в будинку об'єднання співвласників або прийняття співвласниками рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

Важливо, що організація та проведення конкурсу з надання послуги з управління багатоквартирним будинком, визначення переможця за результатами конкурсу (тобто, визначення управителя), а також приймання-передача житлових будинків в управління від попереднього надавача (виконавця) послуг займатиме у часі близько 3-6 місяців. Наразі значну частину багатоквартиних будинків обслуговують ЖЕКи.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
14.06.2016 12:53
Переглядів415
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-01-2018 17-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг