Уряд прийняв закон про фінансову реструктуризацію боргів приватних компаній

Верховна Рада України прийняла проект Закону України №3555 про фінансову реструктуризацію в другому читанні і в цілому.

За документ проголосували 229 парламентарів, – передає РБК-Україна.

Так, закон покликаний допомогти банкам і частини підприємств України провести позасудову реструктуризацію проблемних кредитів. Реструктуризація буде здійснюватися за принципом добровільності і врахування інтересів усіх кредиторів і боржника.Документ встановлює, що фінансова реструктуризація здійснюється на основі договору.

Для підвищення ефективності розгляду спорів, що виникають під час процедури фінансової реструктуризації передбачено особливий порядок вирішення спорів в арбітражі, а саме - створення арбітражного комітету, який буде призначати арбітрів із затвердженого наглядовою радою списку.

На період дії закону пропонується введення податкових пільг, шляхом внесення відповідних змін до Податкового кодексу.

Відзначимо, що на думку НБУ, законопроект буде сприяти зміцненню банківської системи та відновлення довіри з боку населення. Так, регулятор вважає, що закон про фінансову реструктуризацію дозволить конвертувати 25% корпоративних боргів. При цьому мова йде виключно про життєздатних підприємствах.

Нагадаємо, голова ВР Андрій Парубій заявив, що протягом поточного пленарного тижня Верховна Рада України (ВРУ) може розглянути 7 законопроектів, необхідних доя продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
14.06.2016 13:31
Переглядів405
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-01-2018 15-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг