"Датагруп" продовжила термін ліцензії 4G для роботи на Волині

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), продовжила Національному оператору зв'язку "Датагруп" термін дії ліцензії на право користування радіочастотатами в діапазоні 1,4 ГГц на п'ять років.

Цей діапазон заявлений як перспективний для розвитку стандарту LTE в країнах-членах Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), у тому числі в Україні. На сьогодні стандарт LTE (Long-Term Evolution), або стандарт зв'язку четвертого покоління 4G, вважається найбільш перспективним напрямком розвитку мереж, - йдеться на сайті компанії "Датагруп"

"Впровадження стандарту LTE дозволить підвищити ефективність, знизити витрати, розширити й удосконалювати послуги, які вже надаються, а також інтегруватися з уже існуючими протоколами. Технології LTE надають більш широкі технічні можливості для надання мультимедійних послуг. З технічної точки зору, основна відмінність мереж четвертого покоління від третьої полягає в тому, що технологія 4G повністю заснована на протоколах пакетної передачі даних, у той час як 3G поєднує в собі як пакетну комутацію, так і комутацію каналів ", - йдеться в повідомленні.

Термін дії ліцензії "Датагруп" для широкосмугового радіодоступу (радіозв'язку в системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) продовжено строком на 5 років крім Волинської продовжено на території Луганської, Полтавської, Вінницької, Житомирської, Миколаївської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Закарпатської, Івано- Франківській, Кіровоградській, Рівненській, Тернопільській, Черкаській, Чернігівській, Чернівецькій областей та міста Севастополь.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
28.12.2015 12:49
Переглядів408
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018 17-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг