Польські роботодавці назвали умови для працевлаштування українців

Польські працедавці хочуть приймати на роботу українців легально і на подібних умовах, як і поляків.

Як показують дослідження, наших заробітчан офіційно працевлаштовують лише 15 % польських роботодавців, – повідомляє Польське радіо.

Відчутні проблеми при заповненні вакансій призводять до того, що 40 % учасників опитування проведеного компанією "Randstad" заявили про готовність прийняти на роботу українців на офіційних умовах працевлаштування.

Дослідження "Про плани роботодавців" показують, що серед працедавців зацікавлених працівниками з-за південно-східного кордону, 67 % знайшли б робоче місце для некваліфікованого працівника.

Натомість 15 % польських фірм вже працевлаштовують українських громадян. Тільки 45 % – це некваліфіковані робітники, 34 % – це кваліфіковані робітники, 26 % – спеціалісти, 11 % – це офісні та адміністративні співробітники, а 4 % – менеджери середньої ланки.

За результатами дослідження, польські працедавці хочуть приймати на роботу українців легально і на подібних умовах, як і польських працівників.

Державна інспекція праці перевірила легальність працевлаштування іноземців у Польщі, в основному з України. Міністерство праці і соціальної політики оцінює, що в 2015 році кількість українців на польському ринку праці складала 350 - 500 тисяч осіб.

За даними Державної інспекції праці, більше 30 % іноземців не розпочали роботу в фірмі, яка офіційно їх запросила. В цілому контроль проведено у майже 3 тисячах фірм. Найбільшою групою нелегальних працівників у Польщі є громадяни України.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
10.07.2016 15:55
Переглядів1634
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг