В Україні більше не будуватимуть квартири економ-класу, – експерт

У зв'язку з тим, що запити українських покупців нерухомості підвищуються, незабаром на ринку житла може зникнути сегмент квартир економ-класу.

Про це заявив директор компанії Archimatika Олександр Попов, – повідомляє UBR.

За його словами, стандарти нового житла зростають. Ті рішення, які кілька років тому вважалися перевагою бізнес- і преміум-класу, широко впроваджуються і при будівництві об'єктів демократичнішого класу.

Навіть на тлі кризи ми бачимо, як збільшення вимогливості покупців змінює ринок на краще. У 2013 році 55% споруджуваних об'єктів позиціонувалися як економ-клас, 28,8% як комфорт і 15% як бізнес. Зараз як бізнес-клас позиціонується лише 10% об'єктів. Але частка економ-класу теж впала - до 40%, а комфорт зріс до 50%. Такий перерозподіл свідчить про небажання покупців платити за некомфортні квартири. Якщо нинішня динаміка скорочення частки економ-житла збережеться, то воно як клас зникне вже до 2019 року", -– зазначив Попов.

Він зазначив, що в уяві покупців комфортний будинок повинен відповідати низці обов'язкових критеріїв. Зокрема, найбільше клієнти звертають увагу на благоустрій двору будинку, де вони мають намір придбати квартиру.

"Він повинен бути зеленим, пішохідним, безпечним і затишним. Місце автомобілів - по периметру будівель, в підземному або наземному паркінгу", -– розповідає експерт.

При цьому він зазначив, що це рішення "закритий двір" вже використовують багато житлових комплексів, а через кілька років воно стане нормою.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
11.07.2016 09:01
Переглядів682
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг