Мережу "Кофе Хауз" виставили на продаж

Український підрозділ найбільшої російської мережі – Кофе Хауз виставили на продаж.

Про це ЛІГА.net розповів один із київських рестораторів.

Із його слів, за мережу її власники планують виручити близько 3 млн доларів, в цю вартість входить не тільки право оренди приміщення та обладнання, а й можливість використовувати бренд Кофе Хауз. "Можна купити не всю мережу, а лише окремі заклади", – повідомив він.

Мережа виставлена на продаж, підтвердила співвласниця компанії Кофе Хауз Україна Світлана Шікулова, яка управляє мережею.

"Цей бізнес з самого початку був створений для продажу. До нас часто зверталися потенційні покупці з цього питання", – говорить вона.

Із її слів, на Кофе Хауз вже є реальні покупці. Шікулова стверджує, що всіма питаннями займається генеральний директор мережі Роман Карпушкін. Зв'язатися з ним не вдалося: Карпушкін не відповідав на дзвінки.

Кофе Хауз – російська мережа кав'ярень, яку заснував в 1999 році бізнесмен Тимур Хайрутдинов. В Україні компанія працює більше десяти років, зараз в неї входять 17 столичних кав'ярень.

У 2014-му російську мережу Кофе Хауз придбав головний конкурент – Шоколадниця, але тоді через складну структуру власності український актив в угоду не увійшов.

За даними Державного реєстру юридичних осіб, Кофе Хауз Україна належить офшору ТРК Холдинг Лтд (кінцевий бенефіціар – Тимур Хайрутдинов) і українці Світлані Шікуловій.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
11.07.2016 11:51
Переглядів467
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг