В Україні презентували бізнес-посібник для «чайників»

У Києві розповіли про посібник для українського бізнесу щодо виходу на ринки Європейського Союзу.

Презентацію посібника "Як вийти на ринки ЄС за умов вільної торгівлі?" провів директор європейських проектів "Інтерньюз-Україна" Володимир Єрмоленко, повідомляє Укрінформ.

"Власне, посібник складається з двох частин. Перша - це максимальна кількість практичних інформаційних ресурсів та порад щодо виходу на ринки ЄС, а далі ми зібрали відповіді на основні питання бізнесу - і склали в другу частину посібника, невеликий конспект", - сказав Єрмоленко.

Своєю чергою, бізнес-консультант, колишній експерт Представництва ЄС в Україні, один із авторів посібника Олег Мирошніченко розповів, що у виданні бізнес зможе дізнатися інформацію про добровільні й обов'язкові вимоги до продукції в ЄС та чимало інших відомостей.

"У цій книжці ви зможете дізнатися про експертний план, яким він має бути, як шукати контрагентів в ЄС, які є добровільні та обов'язкові вимоги до продукції... Є інформація про деякі органи Європейського Союзу, де можна отримати фахову інформацію", - сказав Мирошніченко.

Єрмоленко наголосив, що через скромний наклад посібника, його вирішили викласти в електронному форматі.

"Посібники ми роздаємо безкоштовно, наклад дуже скромний за бюджетом проекту. Ми також виклали електронну версію посібника", - резюмував директор європейських проектів "Інтерньюз-Україна".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
28.12.2015 20:05
Переглядів327
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-02-2018 21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг