Що буде з курсом гривні до кінця року

До кінця 2016 року за долар США будуть давати 28 гривень, – очікують в інвесткомпанії ICU.

Про це йдеться в аналітичному звіті компанії, – пише Експрес.

При цьому середньорічний курс становитиме 26,34 гривні за долар США.

"Стан експорту, як і раніше, гірший, ніж ринок (частково через тривалу ворожість Росії до українських торговельних потоків). Дефіцит рахунку поточних операцій в 0,9 млрд дол США в 2016 виявився більшим, ніж за той самий період минулого року, коли він становив 0,5 млрд дол США. Це, разом з нашим аналізом галузевих балансів в 2016 (помітний дефіцит приватного сектора в 6,3% в 2016 показує, що або держсектор рухається в дефіцит, або зовнішній сектор – до меншого дефіциту поточного рахунку), вказує на ймовірність макрокоректування в 2016 році за допомогою зміни обмінного курсу, який призведе до скорочення попиту на іноземні товари. Це може статися, незважаючи на настільки очікуване відновлення програми МВФ і подальше збільшення офіційних валютних резервів до 19 млрд дол США станом на кінець 2016 року", – йдеться в аналітичному звіті.

При цьому новий прогноз щодо курсу гривні виявився кращим за попередній (32 гривні за долар на кінець року і 29,95 гривень за долар – середньорічний) завдяки уповільненню інфляції і політиці ФРС США, спрямованої на ослаблення долара нижче за інші основні валюти, включаючи валюти головних торгових партнерів Україна (країни Єврозони і країни-члени ЄС з іншими валютами, крім євро, Туреччина і Росія). Аналітичний звіт ICU був опублікований на сайті компанії наприкінці травня, проте після цього компанія не випускала нових звітів і не повідомляла про перегляд своїх прогнозів щодо курсу гривні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
13.07.2016 14:36
Переглядів586
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг