Президент підписав Закон про іномовлення

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 2334а "Про систему іномовлення України".

Основним критерієм роботи іномовлення має бути об'єктивність подання інформації про ситуацію в Україні, - повідомляє прес-служба глави держави.

"Саме це має бути критерієм ефективності інформаційної політики. Ми не маємо копіювати пропагандистські методи країни-агресора. Навпаки – наші журналісти мають доносити правду про війну в Україні і тим самим завойовувати довіру на відміну від пропагандистів", – сказав Порошенко.

Метою цього закону є забезпечення доступу іноземної аудиторії, в тому числі української діаспори, до об'єктивної інформації про події в Україні.

Згідно із законом, "систему державного іномовлення України складають державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України" та національне інформаційне агентство "Укрінформ".

Законом заборонено втручання у діяльність суб'єктів державного іномовлення органів державної влади та місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, а також недержавних організацій.

Крім цього, Президент наголосив про необхідность відновлення українського мовлення у звільнених від окупації районах Донбасу, донесення правди про ситуацію на окупованих територіях, побудова для цього відповідної інформаційної мережі

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
29.12.2015 10:05
Переглядів291
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг