З 1 січня інкасаторські компанії працюватимуть по-новому

Національний банк України 1 січня 2016 року дозволяє створювати спеціалізовані небанківські компанії для надання банкам послуг з інкасації, обробки та зберігання готівки.

Підкреслюється, що банки зможуть самостійно вибирати для себе оптимальний варіант - або проводити операції з готівкою своїми силами, або залучати спеціалізовані компанії,повідомляє Gazeta.ua.

"Великі банки та торговельні мережі, які мають справу зі значним обігом готівки, зацікавлені у використанні послуги професійних компаній у сфері інкасації, перевезення, а також логістики готівкових коштів", – сказав директор департаменту грошового обігу НБУ Віктор Зайвенко.

У Нацбанку сподіваються, що кількість компаній, які надають послуги з інкасації, зросте. Клієнти матимуть вибір. Посилення конкуренції знизить тарифи на інкасацію, зросте безпека перевезень готівки та цінностей.

За даними НБУ, станом на 1 жовтня 2015 року інкасацією та перевезеннями валюти в Україні займалися відповідні підрозділи 58 банків. Ці структури обслуговували 120 банків, 102 їх філії та 12 491 відділення, а також клієнтів банків, мережі банкоматів і пунктів обміну валют.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
29.12.2015 12:36
Переглядів303
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг