Іноземні компанії готові будувати дороги в Україні

Міністерство інфраструктури України має звернення азербайджанських компаній, турецьких, італійських, німецьких, інших держав світу, котрі готові приходити в Україну та будувати якісні дороги.

Про це 18 липня заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, – повідомляє прес-служба міністерства.

"Коли іноземні компанії побачили, що уряд України не говорить деклараціями, а справді виділив кошти на ремонт та приведення українських доріг до належного стану, вони почали все більше виявляти активність. У нас є звернення азербайджанських компаній, турецьких, італійських, німецьких, інших держав світу. Вони готові приходити в Україну та будувати якісні дороги, до того ж не просто приїхавши з-за кордону, а зареєструвавшись в Україні, сплачуючи податки в Україні, наймаючи українських працівників. Зберегти цей тренд ми зможемо лише маючи Дорожній фонд, завдяки чому компанії побачать, що це системне вкладення грошей, а не одноразова акція. Я сподіваюся, що про системну роботу ми зможемо говорити наступного року", – наголосив Володимир Омелян.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
19.07.2016 18:41
Переглядів410
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг