Нацбанк дозволив міняти валюту без паспорта

Національний банк України спрощує для населення проведення операцій з готівковою іноземною валютою.

На це спрямована постанова Правління Національного банку України № 364 від 2 серпня "Про внесення змін до Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України", – повідомляє прес-служба регулятора.

Досі фізична особа, яка мала намір здійснити купівлю, продаж або конвертацію (обмін) іноземної валюти на будь-яку суму, мала надати документ, що посвідчує особу.

Тривалий час населення продає банкам більше валюти, ніж купує. У січні-липні 2016 року чиста купівля банками валюти у населення сягнула 1,9 млрд доларів США. З огляду на стабілізацію ситуації на валютному ринку Нацбанк лібералізував вимоги до проведення валютообмінних операцій фізичними особами.

Тому з 10 серпня цього року фізичні особи зможуть проводити обмін валют на суму до 150 тисяч гривень в еквіваленті без надання документів. Вимога надання документів при здійсненні операцій на суму понад 150 тис грн лишилася відповідно до законодавства України про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
03.08.2016 17:15
Переглядів528
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-04-2018 21-04-2018 20-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг