Нацбанк спростив оплату імпорту послуг

Національний банк скасував вимогу щодо надання акту цінової експертизи Державного інформаційно-аналітичного центру для здійснення резидентами оплати імпорту послуг.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

До цього часу діяла вимога, відповідно до якої резиденту для розрахунків за послуги (а також роботи, права інтелектуальної власності), придбані у нерезидента, якщо загальна вартість цих послуг перевищує 50 000 євро, необхідно було отримати акт цінової експертизи Державного інформаційно-аналітичного центру моніторингу зовнішніх товарних ринків (Держзовнішінформу). Акт мав засвідчити відповідність контрактних цін на послуги кон'юнктурі ринку.

"Національний банк вважає, що вимога щодо необхідності отримання акту цінової експертизи Держзовнішінформу втратила свою ефективність, як дієвий інструмент боротьби з відтоком капіталу. Відміна такої норми ніяким чином не спричинить послаблення контролю за проведенням зовнішньоекономічних операцій з імпорту послуг в умовах проведення Національним банком послідовної політики щодо посилення фінансового моніторингу з використанням індикаторів підозрілих фінансових операцій", – зазначив директор Департаменту відкритих ринків Національного банку України Сергій Пономаренко.

Постанова набирає чинності сьогодні, 19 серпня.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
19.08.2016 14:48
Переглядів238
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
11-12-2017 10-12-2017 09-12-2017
Вибір редактора

Рейтинг