Вирішили долю студентських стипендій

Студентам не скасують виплату стипендій.

Про це в ефірі Громадського заявив заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець.

"Стипендії будуть. Зміни мають бути достатньо плавними для того, щоб не погіршувати різко становище тих, хто зараз навчається", – сказав він.

За словами заступника міністра, алгоритм виплат потрібно переглянути.

"Кошти повинні розподілятись раціонально. Але і 800 гривень – це дуже мало. Не платити всім і трошки, а платити більше і тим, хто потребує. Люди прийшли навчатись, знаючи, що вони будуть отримувати стипендію і вони повинні її отримувати", – сказав Ковтунець.

Також, стипендії мають отримувати всі, чий бал не нижче середнього.

"Студенти, які добросовісно навчаються і має оцінки не нижче "добре" – мають бути підтримані, особливо, якщо доходи сім'ї не великі. І я не кажу про малозабезпечених. Я кажу про середньостатистичну родину. Треба підтримати студентів, які навчаються за спеціальностями, які не є поки що престижними: вчителі, фізики, математики", – заявив заступник міністра.

Нагадаємо: Мінфін пропонував врізати стипендії. Однак Міністерство освіти виступило проти такої ініціативи. До того ж назвало такі дії незаконними.

Однак, систему стипендії таки планують змінити.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
01.09.2016 12:06
Переглядів549
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-03-2018 23-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг