Презентували нову форму українських митників (фото)

Зразки нової форми для працівників Державної фіскальної служби, розроблені українськими дизайнерами і українськими виробниками, презентували у Києві.

Презентація відбулася 31 срепня, – повідомляють Українські національні новини.

"Форма митників не оновлювалася більше 10 років. Митник – це перший, хто зустрічає на кордоні, тому його зовнішній вигляд вкрай важливий... Ми хотіли, щоб у конкурсі брали участь українські виробники та дизайнери. Вимоги, які висувались, – це простота, зручність, універсальність та невисока вартість", –зазначив голова ДФС Роман Насіров.

Очільник відомства повідомив, що на розробку дизайну форменого одягу ДФС проводився конкурс і переможцем стала дизайнер одягу, студентка Академії дизайну та стилю Андре Тана Дар'я Данилюк.

На презентації новий одяг демонстрували самі працівники ДФС. Вони кажуть, що форма поки незвична, але гарна, і сподіваються, що вона буде практична.

Щодо собівартості одягу, то Насіров розповів, що вона прораховується і поки конкретна сума не відома.

Дизайнер Дар'я Данилюк зазначила, що виробники будуть прислухатися до думок працівників ДФС і у разі зауважень змінюватимуть форму для покращення комфорту.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
01.09.2016 11:51
Переглядів974
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг